Náš domov Koclířov, z.s.

+420 732 680 459

 

Vánoce v AD

 

Radostné Vánoce 2017 dětem z Mostu Naděje – azylového domu pro rodiče s dětmi v Koclířově připravila PhDr. Soňa Provazníková, ředitelka Mateřské a Základní školy Třebovice. Společně s manželem, dcerou Evou, synem Václavem, maminkou paní Bartošovou, kamarádkami –J. Jasanskou, M. Žabovou, M. Menšíkovou, kolegyněmi z MŠ a ZŠ Třebovice a panem Stolarikem, zastupitelem obce Třebovice zakoupili dětem, dle jejich vánočních přáníček, dárky, které si děti na vánoční besídce v AD u stromečku převzaly a rozbalily.

Díky ochotě a zájmu výše jmenovaných dárců se dětem z azylového domu splnila jejich vánoční přání. Rodiče za své obdarované děti všem děkují a přejí jim mnoho osobních i pracovních úspěchů v roce 2018.

Tyto dárky nebyly ale jediné, které děti z AD loňské Vánoce dostaly.

Diakonie Českobratrské církve evangelické pořádala již šestý ročník akce „ Krabice od bot“, kdy děti darují dárky dětem. Cílem této akce je potěšit děti z chudších rodin. Děti podle svého uvážení a doporučení dospělých naplní krabici dárkem, zabalí ji a odnesou na sběrné místo. Vedoucí Mostu naděje-azylového domu v Koclířově osobně převzala darované krabice v Osíku u Litomyšle, kde sbírku inicioval místní spolek Maceška. I tyto dárky si děti z AD převzaly a rozbalily na vánoční besídce v azylovém domě.

Neznámým dárcům patří velký dík.

eu logopk logo